Możliwości zatrudnienia

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy –województwa: śląskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie.

Opis Stanowiska:

  • Planowanie i realizacja planów marketingu i sprzedaży dla przypisanej grupy produktów.
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami.
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji.
  • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów.
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne ( dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu chromatografii cieczowej).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, Pakiet MsOffice, Internet),
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją rynkową.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z motywującym systemem prowizyjnym.
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@aga-analytical.com.pl

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji   zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych ( tj. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadsyłanych dokumentów nie zwracamy. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.