Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Produkty

Znakomitej klasy aparatura naukowa badawcza i sprzęt laboratoryjny będący w asortymencie A.G.A. Analytical pochodzi od znanych i cenionych w branży producentów (aktualnie jesteśmy dystrybutorem firm: Thermo Scientific, Knauer, Gilson, Labconco, Omni, Bechmark, Faster).

Każdy z dostępnych produktów cechuje się najlepszymi parametrami względem funkcjonalności, co z kolei ma znaczący wpływ na jakość i wydajność pracy z ich wykorzystaniem. Oferta jest niezwykle rozbudowana i obejmuje produkty z kategorii: chromatografia, ekstraktory, pipetowanie, liofilizatory, przygotowywanie próbek, homogenizatory, komory rękawicowe „glove box”, komory laminarne. Zainteresowanym klientom dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie urządzeń optymalnie dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wciąż rosnących wymagań rynku, dlatego też dążymy do tego, aby móc proponować produkty wyposażane w innowacyjne technologie. Przez ponad 20 lat prowadzonej działalności zaufało nam 2000 zadowolonych klientów, a ich liczba stale wzrasta. Fakt ten stanowi istotną wartość dla firmy A.G.A. Analytical, stąd też dążymy do dalszego rozwoju. Wszystko po to, aby oferta produktowa, którą tworzą m. in. chromatografy, pipety, ekstraktory, homogenizatory, komory laminarne była dla Państwa atrakcyjna nie tylko względem różnorodności wśród wariantów, ale i ceny. Pozostajemy również do dyspozycji, kiedy nasuną się jakiekolwiek pytania bezpośrednio związane z takimi kwestiami, jak np. właściwa konfiguracja sprzętu, możliwością zakupu dodatkowego wyposażenie. Służymy profesjonalnym wsparciem i fachowym doradztwie na każdym etapie współpracy.

Decydując się na produkty dedykowane do zastosowań m. in. w laboratoriach, instytutach badawczych za naszym pośrednictwem pragniemy zapewnić, że będzie to słuszna decyzja.