Zamrażarki niskotemperaturowe KW Apparecchi Scientifici

 Szanowni Państwo,

Miło nam zakomunikować, że nawiązaliśmy współpracę z włoską firmą KW Apparecchi Scientifici S.r.l. z siedzibą w Toskanii, która od 1953 roku jest prowadzona przez rodzinę Fabiani.

KW to jedna z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm, lider w projektowaniu oraz produkcji urządzeń o kontrolowanej temperaturze do -150°C, wyróżniających się wysoką niezawodnością, szeroką gamą rozwiązań i możliwościami dostosowywania. Firma posiada duże doświadczenie w segmencie aparatury naukowej, również z certyfikacją „urządzeń medycznych” oraz dużą sieć sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Dzięki ciągłym inwestycjom w organizację i technologie, KW osiągnęła znaczną poprawę pozycjonowania jako lidera w branży.

KW jest głównym dostawcą urządzeń do łańcucha chłodniczego dla włoskiego Narodowego Systemu Opieki Zdrowotnej.

Firma szczególną uwagę przywiązuje do zmniejszenia wpływu swojej produkcji na środowisko. KW stopniowo zastępuje gazy cieplarniane (HFC) nowymi węglowodorami (HC), drastycznie zmniejszając swój wkład w globalne zanieczyszczenie.

Oferta firmy obejmuje kilka linii produktowych: Blue Line (-130°C – +4°C ), Green Line (+5°C  – +70°C ), Red Line (+30°C  – +300°C ) i Blood Line (-86°C  – +22°C ).

Wprowadzanie produktów KW do naszej oferty rozpoczynamy od linii Blue Line obejmującej komory chłodnicze, lodówki i zamrażarki niskotemperaturowe. Jako pierwsze pojawią się zamrażarki niskotemperaturowe -86°C w wersji „Biological Bank”

Jakie są najważniejsze cechy i zalety tych urządzeń?

  • Zakres pojemności od 266 l do 809 l
  • Sprężarki o zmiennej prędkości
  • Stabilność temperatury w zakresie ±0,2°C z nastawą -80°C
  • Równomierność temperatury ±5°C
  • Doskonała izolacyjność termiczna uzyskana dzięki połączeniu pianki PUR i V.I.P.
  • Oszczędność energii dzięki innowacyjnemu zarządzaniu systemem, zapewniającemu jedno z najniższych poborów energii w tej kategorii.
  • Dostępny w standardzie 115V i 230V, 50/60Hz
  • Korzystanie z materiałów pochodzących z recyklingu i/lub nadających się do recyklingu, a zatem przyjaznych dla środowiska.
  • Znaki towarowe oraz patenty z międzynarodowymi rejestracjami w celu ochrony produktów i klientów. Certyfikaty produktów i procesów, również odnoszące się do urządzeń medycznych, są wynikiem zaangażowania w spełnianie nawet najbardziej rygorystycznych wymagań międzynarodowych i lokalnych. Szczególną uwagę zwrócono na kwestię zużycia energii, dla której produkty przechodzą progresywną certyfikację Energy Star.