A.G.A. Analytical jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej.
Współpracujemy z najlepszymi producentami oferującymi sprzęt laboratoryjny. Dostarczamy nie tylko doskonałe urządzenia, ale zapewniamy również profesjonalną pomoc w ich doborze i późniejszym utrzymaniu .
Oferujemy wsparcie aplikacyjne, konsultacje i szkolenia oraz instalacje sprzętu i oprogramowania. 

W ramach współpracy świadczymy kompleksową obsługę serwisową – nasi inżynierowie serwisowi zapewniają użytkownikowi wszechstronną pomoc i wsparcie w doborze warunków analitycznych oraz uruchomieniu aplikacji. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną dostarczanych przez nas urządzeń.

Pomagamy nie tylko nowym klientom w doborze wyposażenia do laboratorium, ale współpracujemy również z placówkami, które chcą zainwestować w poprawę jakości wykonywanych badań.
Świadczymy usługi dla laboratoriów oraz firm z sektora ochrony środowiska, chemicznego, farmaceutycznego, energetycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wśród naszych klientów znajduje się również większość polskich uniwersytetów, uczelni technicznych oraz wiele instytutów badawczych.

Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje, poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie – dlatego możesz nam zaufać.

A.G.A. Analytical – Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem – przez ponad 25 lat działalności udało nam się wypracować długofalowe relacje z klientami.
  • Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami w branży jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości sprzęt w przystępnych cenach.
  • Nasza oferta produktowa jest rozbudowana i starannie wyselekcjonowana.
  • Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie.
  • Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną – wszystkim zajmuje się nasz zgrany zespół inżynierów
  • Oferujemy także plany serwisowe dopasowane do Twoich potrzeb – Sprawdź naszą ofertę  na umowy serwisowe

A.G.A. Analytical  Dbamy o nowoczesne laboratoria