Nowa wysokociśnieniowa binarna pompa gradientowa GILSON VERITY® 3240

Ta niezawodna platforma pompująca, stworzona z myślą o oczyszczaniu półpreparatywnym i preparatywnym, została zaprojektowana jako wiodący system pompowania preparatywnego firmy Gilson.

Zapewnia ekonomiczne i kompaktowe rozwiązanie do oczyszczania z dużym, dynamicznym zakresem przepływu i ciśnieniem. Wspomaga systemy oparte o kolumny o średnicy wewnętrznej od 10 mm do 50 mm.

Nowa pompa VERITY 3240 jest wyposażona w dwie głowice pompy z opcjonalnymi selektorami rozpuszczalników bezpośrednio pod głowicami pomp, umożliwiającymi wybór rozpuszczalników binarnych, oraz prędkości przepływu do 150 mL/min.
Pozwala użytkownikom na wykonywanie binarnego gradientu z wolnym od impulsów, stabilnym przepływem rozpuszczalnika dla szerokiej gamy cieczy, w tym rozpuszczalników o dużej lepkości. 

Jej kompaktowa konstrukcja pozwala na umieszczenie dodatkowych modułów systemu HPLC na górze pompy, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na stole. 

Pompa VERITY 3240 została zaprojektowana jako system pompowania firmy Gilson, który można zintegrować z wysokowydajnymi platformami oczyszczania Gilson VERITY, które są w pełni i wyłącznie kontrolowane przez oprogramowanie TRILUTION® LC.
Pompa VERITY 3240 jest mile widzianym dodatkiem do Twojego laboratorium, ponieważ została zaprojektowana:

  • Z myślą o potrzebach półpreparatywnej i preparatywnej HPLC, z głowicami pomp mogącymi osiągnąć natężenie przepływu do 150 ml/min i ciśnienie do 420 barów (6090 psi)
  • Aby zapewnić precyzyjne i powtarzalne rozdziały dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowego gradientu binarnego
  • sprawdzonej technologii pompowania firmy Gilson Purification
  • Aby zająć mniej miejsca na stole dzięki zwartości konstrukcji
  • Aby była kompatybilna z różnymi fazami ruchomymi, w tym buforami, z systemem obmywania głowic pomp, aby chronić długotrwałe użytkowanie
  • Aby zapewnić najniższy całkowity koszt użytkowania dzięki zastosowaniu standardowych, powszechnych, łatwo dostępnych, części zamiennych w celu konserwacji

Pompa VERITY 3240 zapewnia naukowcom ulepszone specyfikacje i wydajność, wspierając użytkowników w szerszym zakresie zastosowań i niższym zapotrzebowaniu na moc.